Nowoczesna firma z tradycjami

 

Hajduga to rodzinna firma budowlana z wieloletnią tradycją. Została założona w 2006 roku przez Pawła Hajdugę i od tego czasu nieustannie się rozwija poszerzając grono zadowolonych Klientów.

Zrealizowaliśmy dziesiątki inwestycji budowlanych. Pracujemy w sposób zgodny z technologią, gdyż wszelkie roboty wykonywane lub nadzorowane są przez osoby z wykształceniem i kwalifikacjami w branży budowlanej. W procesie wykonywania prac budowlanych w głównej mierze stawiamy, na jakość, dokładność oraz terminowość prowadzonych robót. Szeroką ofertę wykonywanych usług w szczególności kierujemy do inwestorów indywidualnych planujących budowę domu jednorodzinnego; będących w trakcie budowy lub remontu. Współpracujemy także z innymi firmami.

Wizytówką naszej firmy są dziesiątki wykonanych zleceń i zadowolenie klientów.

 

Kompleksowa obsługa

 

Jesteśmy jedną z niewielu firm budowlanych, które są samowystarczalne w zakresie budownictwa mieszkalnego jak i przemysłowego. Posiadamy sprzęt ciężki, zapewnimy transport materiałów. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie w zakresie robót budowlanych, a także remontów czy modernizacji budynków.

 

Gwarancja jakości

 

Świadcząc usługi na terenie całej Polski, zapewniamy terminowość i najwyższą jakość. Na wykonywane prace dajemy gwarancję! O jakości naszych usług najlepiej świadczą podziękowania oraz referencje od naszych klientów.

Zdaj się na doświadczenie i wiedzę – zapraszamy do współpracy !